מזל טוב!!! חבילה ורודה וקסומה הגיעה לביתכם ופצעה לאויר העולם לאחר תקופת המתנה אינסופית, עכשיו הזמן לתכנן את האירוע שלה ושלכם –הבריתה, אירוע שבו תשמחו  'להוציא לאור' את הנסיכה המתוקה לעיני כולם.

כבר חפשתם אולם להזמין את האורחים, דאגתם לצד הגסטרונומי –השגתם קייטרינג לא מבייש, התארגנתם בלבוש הולם , ולא שכחתם להזמין את האורחים שיבואו להיות אתכם ביום השמח הזה.להכל דאגתם לא השארתם פינה לא סגורה

יש דבר אחד שלא תמיד ניתן לדאוג לו מראש ולא תמידבשליטכם- האוירה. אוירה היא דבר נפיץ  באירוע  אם הדודה מבאר שבע תזיע באוטובוס ותגיע בפרצוף חמוץ, או הסבתא שיהיה לה מה לומר על השם שבחרתם ,כלת האירוע שתחליט לפצוח את פיה ביללות , כל אלה יכולים לפגוע בטעם הטוב והנחמד שכל אחד מייחל לעצמו שיהיה.

 נוכל להציע לכם הצעה חמודה וצבעונית שתשפר את האוירה וידאג שאף אחד לא יישאר אדיש בפניה -עיצוב בלונים לבריתה מושלם שייתן את מה שאחלתם לאירוע- אוירה.

 חגיגת בלונים  לבריתה בשלל גוונים וצורות  ,מה יכול להיות יותר חגיגי ומתאים מבלונים לבריתה, בלונים שובבים שיתנו את הנופך והאוירה החגיגית שאתם חשים בלב. בלונים לבריתה מעוצבים ליצירה מושלמת משדרגים לכם את הבריתה כמה רמות מעל והופכים את הארוע לבלתי נשכח .

רק תבחרו את העיצוב הנראה לכם מתאים ביותר מתוך השפע הבלתי נדלה של הרעיונות לבלונים לבריתה שיכולתם רק לדמיין.

תוכלו ,כמובן, לבחור  בעיצוב שם הילדה הנבחר באופן בולט וניכר לעין, או סידור 'פרחים' משובב, תינוקת מתוקה, סידור בלונים בצורת עגלה או מוצץ , בקבוק ורדרד וזו רק ההתחלה… תנו לאמני הבלונים לחשוב בשבילכם ולהפיק לכם את מה שבאמת יעשה לכם את האירוע שלכם למתוק.

אז כשאתם מתכננים את הבריתה שלכם את תשכחו להוסיף לרשימה "הזמנת בלונים לבריתה" השקעה קטנה ותוצאה גדולה ומשובבת ומתאימה כל כך לבריתה קלילות ושמחה גדולה האורחים יהנו  ואתם תדען שזה הדבר המושלם שיתם מראה כל כך נעים .