בלונים לברית - גם יפה וגם כיף גדול לילדים!
בלונים לברית – גם יפה וגם כיף גדול לילדים!

עורכים ברית? ראשית כל, מזל טוב, לאב הגאה ולאם המותשת. מעוניינים להפוך את חגיגת הברית של הבן החמוד לאירוע בלתי נשכח? אתם מוזמנים לעצב את האולם בבלונים ססגוניים שישדרגו את האירוע לרמה אחרת.

לאירוע מושלם

אז סוף כל סוף, התינוק החמוד מונח בידיכם. אתם עייפים, מבולבלים ומאוד נרגשים. אבל דבר אחד ברור לכם לגמרי – חגיגת הברית של הבן שלכם תהיה בלתי נשכחת. מה שברור פחות הינו השאלה – איך עושים את זה, במסגרת התקציב הסטנדרטי שלכם. אז הרי לכם, הורים חדשים, הפתרון המושלם לאירוע מלהיב שיותיר את האורחים פעורי פה ויהפוך את האירוע שלכם לאירוע המדובר של השנה – סידורי בלונים.

מגוון אפשרויות

אופציות סידורי הבלונים המתאימים לעיצוב חגיגת ברית מרובות ומגוונות. תוכלו לעצב את האולם בקו תינוקי ולשלב בלונים המסמלים חפצים מעולמו של התינוק, כמו מוצצי ענק שיתנוססו מעל השולחנות, דובוני או בובות בלון מתוקים, לבבות תכולים ואפילו תינוק בלוני חמוד וכמעט אמיתי, המתהדר בעגלת בלונים מרהיבה, במוצץ בלוני ובבגדון בלוני ונראה כמעט כמו כפיל של התינוק שלכם המנמנם בעגלה וממתין להיכנס בבריתו של אברהם אבינו. לחילופין, תוכלו לשוות לאירוע אופי אלגנטי יותר ולשלב סידורי בלונים מרשימים ויוקרתיים בעיצוב האולם. מה דעתכם על שער ענק עשוי בלונים כסופים ומבריקים שיקדם את פני הבאים? על בלוני הליום הדורים שירחפו מעל ראשי הסועדים או ייקשרו לכיסאותיהם וישוו לאירוע רושם מקורי וייחודי? כל האפשרויות פרושות בפניכם. אז שבו יחד, שרטטו לכם את אירוע חלומותיכם, וצרו קשר עם מעצב בלונים אשר יגשים לכם אותו במקצועיות ומכל הלב.

כיף לילדים

שילוב בלונים בעיצוב הברית מיועד, אמנם, להרשמת המבוגרים, אך ללא ספק, ייהנה עד למאוד את אורחיכם הצעירים. חגיגת ברית הנערכת באולם עטור בלונים הינה פסגת חלומותיו של כל ילד ממוצע באשר הוא, ועל כן, אם חלק ניכר מקהל האורחים שלכם שייך לעולמם של הילדים, אל תוותרו על עיצובי הבלונים, ומוטב, שיהיו מצועצעים ככל האפשר. ותהיו בטוחים, את האירוע שלכם הם לא ישכחו לעולם…