בת מצווה הוא אירוע מיוחד עבור הבת שלכם. הבת מצוות הן כבר מזמן לא סתם אולם עם מוזמנים, כל שנה יוצאים עוד ועוד גימיקים חדשים לחגיגות הבת מצווה וכל בת חולמת על הבת מצווה המיוחדת שלה. לגבי דבר אחד אפשר להיות בטוחים. בין אם הבת שלכם תרצה לחגוג את בת המצווה בפארק שעשועים או בין אם תרצה לעשות בת מצווה בספא כל אירוע כזה בהכרח מחייב בלונים. בלונים הם הסממן מס' אחת לשמחה או לחגיגה. אין אפשרות לערוך אירוע משמח ללא בלונים.

אילו הפעלות נתן לעשות עם בלונים

קודם כל בלונים חייבים לתלות בכל פינה כדי להעניק אווירה למקום. תולים בלונים גם בכניסה לאירוע כדי שיראה רישמי וחגיגי. ניתן לתלות גם בלון או 2 על כל כיסא במידה ומדובר במקומות ישיבה. אפשר לעשות גם פעילויות מהנות בעזרת בלונים. ישנם משחקי חברה רבים שניתן לארגן ולהשתמש בבלונים. ניתן להזמין בלוני הליום שתמיד נראים טוב באירועים. ניתן להביא מפעיל מיוחד לבת צווה, שידאג ליצור צורות מהבלונים: כלבים, כתרים של נסיכות לבנות ועוד. ישנן אין ספור פעילויות ואשפרויות והשמים הם הגבול.

בלונים לבת מצווה מחירים

המחירים תלויים במספר פרמטרים. כמובן שככל שנזמין יותר המחיר לבלון בודד ירד. אפשר להזמין 100 בלונים בלבד ואפשר להזמין קרוב ל1000 והמחיר יהיה אפילו זול יותר. המחיר גם תלוי בסוג הבלון ובגודל שלו, בהאם הוא צבעוני, האם מודפס ועוד. באופן כללי מחירי בלונים ינועו מאגורות בודדות לבלון ועד לשקל לבלון. כמובן שמלבד המחיר חשיבות גדולה לאיכות הבלון וסוגו.

בלונים מודפסים טאץ' אישי

נכדי להעניק לבת מצווה המיוחד טאץ' אישי ניתן להזמין בלונים עם הדפסה אישית. הדפסה על בלונים עורכת שניות ויום או יומיים לאחר ההזמנה מקבלים את הבלונים המודפסים. ניתן להדפיס על הבלונים את השם של החוגגת, את המילים "מסיבת בת מצווה" או איזושהי הקדשה אישית אחרת. ניתן להדפיס גם תמונה עם החברות אם המשפחה משהו שיזכר לשנים. הדפסה על בלונים לבת מצווה תהפוך כל אירוע למיוחד.