הינה מגיע הרגע לו חיכינו שנים. יום החתונה. כמובן שנשקיע בלבחור צלם, ותקליטן. כמובן שהשמלת כלה תראה מליון דולר וגם בגדי החתן. אין ספק שיגיעו מיטב האורחים שרצינו לראות וגם ישבו בצורה הכי נוחה שיש. ויש צורך להזכיר שהאולם נבחר בקפידה מתוך מאות אולמות בשוק? אבל משהו בכל זאת חסר. משהו שישלים את התמונה הכוללת. ידוע שהפריט הכי חשוב בכל אירוע שמחות הוא בלונים. בלונים בכל אירוע הם בגדר חובה וכמובן שגם ביום החתונה המיוחד.

בלונים קישוט מושלם לאולם אירועים

את הבלונים לחתונה נרצה לתלות כמובן בכניסה לאולם. הכניסה לאולם היא בעצם דלת הכניסה לאירוע, היא מייצגת את כל מה שנראה בפנים, ולכן חשוב לשים זרי בלוני הליום גדולים ומכובדים בכניסה. בתוך האולם נקשט את האיזור מסביב לחופה גם כן בבלונים בצבעים שונים. וגם נתלה זוג בלונים על כל כיסא אורח ובטח ובטח על הכיסא של החתן והכלה.

הפעלות עם בלונים  בחתונה

את הבלונים אפשר לנצל כמובן לקישוט ואפשר להשתמש בהם גם לצורך הפעלה. לא לשכוח שחלק נכבד מהמוזמנים הם ילדים. ילדים אוהבים בלונים בכל גיל ולכן ניתן לארגן להם פעילות עם הבלונים. אפשר לחלק בלונים לילדים או להביא מפעיל שיצור צורות מהבלונים, כמו כלבים חרבות וכתרים.

בלונים מודפסים לחתונה

את הבלונים אפשר כמובן גם סתם לתלות ליופי, אבל ניתן להגדיל ולעשות ולהדפיס עליהם מילים או תמונות. על הבלון ניתן להדפיס אותיות תמונות או מספרים ללא הגבלה, כל עוד יש מקום על הבלון. ניתן להדפיס על הבלונים את שם הזוג, או מזל טוב. או אפילו לשים תמונה של החתן והכלה. בלון עם תמונה הוא מזכרת מצויינת מהחתונה שתלווה את בני הזוג שנים רבות קדימה.

סוגי בלונים לחתונה

קיימים סוגים רבים של בלונים ולפני שרוכשים צריך להבין מה הצורך. הבלונים נבדלים ב: גדלים, צבעים וצורות וכל אחד יתאים לאירוע באופי שונה. לאירוע כמו חתונה עדיף לקנות בלונים גדולים ומרשימים שיראו טוב גם בתמונות של הצלם וגם יצרו רושם גרנדיוזי בעתיד.