בלוני הליום מתאימים לכל אירוע!
בלוני הליום מתאימים לכל אירוע!

הליום הוא גז קל, ההליום הוא יסוד כימי שקיים בטבע הוא גז חסר צבע ונטול ריח בגלל משקלו הסגולי הנמוך הוא משמש למילוי גם של בלונים, שהוא שימוש נפוץ ומוכר.

בלוני הליום לאירועים משדרגים את האירוע ונותנים לו את ה"show'" האידיאלי,לבלוני הליום יש את הקסם המיוחד , הם כמובן, אקסלוסיבים מבלונים רגילי תודות למיטאליות ולברק שלהם,הם מנצנצים ובהחלט עשויים לגנוב את ההצגה, בכל אירוע חשוב לדאוג ל"אדריכלות הנוף" של- התמונה הויזואלית הכוללת של כל אחד שבא בשערי המקום.

אין לזלזל בכך הם מהווים חלק בתלי נפרד מהאוירה הנעימה. וכן נותנים קלילות מסוימת לצד "סטייל" מוקפד.

בלוני הליום הם אמנם קלים ויכולים לעוף אל על  ולהעלם חיש קל אך בעזרת חפץ כבד ניתן לחבר אותם אל הקרקע היציבה והם יעופו ויתבדרו ברוח ביופי מושלם כמו עלים על עץ  ברוח. הם יכולים להאגד לזר בלונים בפינות שונות באולם, או על שולחנות . כמו כן ניתן לפזרם בודדים ברחבי החדר או להציבם כשער לנכנסים.

תנו לדמיון ולרעיונות האינסופיים שניתן ליצור מהם ו"תעופו מעל עצמכם" עם בלוני ההליום באירוע שלכם.

ניתן גם להזמין בלוני הליום לאירועים כדי להעניק אותם לילדים שמשתתפים באירוע בתור תשורה נחמדה , על הבלונים יכול להיות כיתוב נחמד המתאים לאירוע,  או קישוט נחמד, הם יכולים להיות בצורה סמלית הקשורה באירוע ,וכן גם כאן אין גבול למעוף.

הילדים ישמחו להתעסק בבלונים ולהנות מהם וכך תדעו שהם "מסודרים" ובסיום האירוע כל אחד יצא עם בלון משלו.

כשתזמינו בלוני הליום האירוע שלכם לא תפסיקו להנות מהם אתם תוכלו להציע רעיונות ובשיתוף הבלונאים המומחים ובלוני ההליום המגניבים תוכלו לקבל תוצאה שבטוח תאהבו . הם נעימים למראה ונותנים תחושה נפלאה.

אז כשאתם חוגגים את האירוע שלכם שכמו כל אירוע הוא מיוחד בפני עצמו ,תדעו שעם בלוני הליום לאירןעים הענקתם את המיוחדות המבריקה לאירוע  מיוחדות ויחודיות שכה חשובה לכם, מעין ליטוש אחרון והכרחי שיעלה אותו כמה רמות מעל. (רק חשוב שאתם תשארו על הקרקע…)