שילוב בלונים בעיצוב אירועים הפך בשנים האחרונות למאסט. כל בעל אירוע המכבד את עצמו ומעוניין להרשים את אורחיו, לא יוותר על בלונים ססגוניים בפתח האולם, במרכזי השולחנות, או בכל מיקום אחר שיעלה בדעתו.

לא משחק ילדים

בלונים כבר זמן אינם רק משחק ילדים. כיום, הם מהווים אלמנט עיצובי לכל דבר ותורמים רבות להשלמת הקו העיצובי באירועים מגוונים, כשהם משתלבים במניפת הצבעים שנבחרה לאפיון האירוע. בעלי אירועים משקיעים הון רב בשכירת אולם מפואר, בשכירת שירותיה של מעצבת "שתלביש" את השולחנות והכיסאות בבדים אלגנטיים, תמקם נרות צבעוניים וריחניים במרכזי השולחנות ותפזר פרחים בכל פינה מתאימה. אך למרות ההשקעה המרובה, לא פעם, האולם נראה עדיין חסר, חוור ומשעמם. את הנישה הקטנה והחשובה של השלמת עיצוב האירוע ממלאים הבלונים, כשהם מותאמים לקו העיצובי הכללי, ובעצם, נותנים לו את ה"שיק" הסופי, לתוצאה מושלמת.

שלל עיצובים

תשכחו מכל מה שידעתם עד היום על בלונים. מאז שהפכו הבלונים פריט עיצובי לאירועים, מומחי הבלונים למיניהם מנפיקים תחת ידיהם יצירות מופת מדהימות, העשויות כולן על טהרת הבלונים. עורכים בר / בת מצווה? מה דעתכם על שער ענק בכניסה, עשוי כולו בלונים כסופים שיהפוך את האירוע כולו למושלם מהרגע הראשון?  מתכננים ברית או בריתה? עזבו אתכם מסידורי השולחן הקלאסיים שנמאסו מזמן, והזמינו מוצץ ענק, בצבעי תכול או ורוד, שיוצב במרכזו של כל שולחן ויתנוסס לגובה מרשים, או לחלופין, הציבו על כל שולחן עגלת תינוק בלונית מהודרת ובה תינוק בלוני חמוד עם מוצץ בלוני לפיו, שנראה אמיתי ממש, רק היזהרו שלא תפוצצו אותו כשאתם צובטים לו בלחי…

הבלון ככלי יוצר אווירה

עולם הבלונים הינו עולם אין סופי של צורה וצבע אותו תוכלו לנצל בקלות ובעלות סבירה ביותר ליצירת אווירה כרצונכם. רוצים אירוע שובב? לכו על בלונים בצבעים עליזים ובצורות קלילות כמו לבבות, בעלי חיים, או אלמנטים אחרים מעולמם של ילדים. עורכים אירוע בראש אלגנטי? בלונים מבריקים כסופים, כחולים או זהובים, יעניקו לכם את האפקט הרצוי ליצירת אווירה מושלמת.