עיצוב בלונים לאירועים בצורה נכונה צריך לעשות ע"י מומחה.
עיצוב בלונים לאירועים בצורה נכונה צריך לעשות ע"י מומחה.

אירועים גדולים דורשים התייחסות רצינית. בין אם מדובר בכנס או הפקה צריך להשקיע בכל פרט ופרט כדי שהכל יראה טיפ טופ. אנשי מקצוע יודעים למקם נכון את הסאונד, יודעים לתכנן מקומות ישיבה, יודעים למקם את התאורה, אבל קיימים אספקטים נוספים שצריך להפקיד בידי אנשי מקצוע קצת שונים. עיצוב בלונים לאירועים הינו תחום רחב ומקצועי מאוד, של עיצוב ודקורציה באירועים בעזרת בלונים

מה אפשר לעצב?

בעזרת בלונים אפשר ליצור אין ספור עיצובים ודקורציות, למשל: קיר רקע, גשר, כיסוי לריצפה, אפשר גם לכתוב שמות בגדול. בגדול אנשי המקצוע יודעים לעצב כל דבר שהאירוע שלכם דורש.  בחברה מקצועית העובדים עוברים הכשרה מתאימה ולא סתם ניגשים להתקין עיצובים מסובכים, כדאי לבדוק את זה כאשר סוגרים מול חברה.

עיצובי בלונים לא אצל כל אחד

ישנן חברות שמתמחות בעיצוב בלונים לאירועים. חברות אלו נותנות מענה לכל אירוע. הן שולחות אנשי מקצוע שיתקינו את הבלונים לפי העיצוב הדרוש ודאוגות לאבטח שהבלונים לא יזוזו או יפלו. אומנם הבלון עצמו שוקל גרמים ספורים אך כל הקונסטרוקציה שוקלת קילוגרמים רבים. נפילה של מרפסת בלונים כזו מגובה רב יכולה לגרום לפציעות ואף למוות. לכן חשוב שאת העבודה יבצעו מקצוענים על הצד הטוב ביותר. חשוב גם לוודא שהחברה מעניקה ביטוח במקרה של תאונות. ולהבין מי האנשים שעומדים מולך ומה הניסיון שלהם.

עיצוב בלונים לאירועים מחירים

עיצוב בלונים לאירועים זו עבודה מקצועית ואחראית. אז כמה עולה להזמין עיצוב לאירוע? ובכן על השאלה הזו אין תשובה אחת. צריך להבין שעלות של התקנה של בלונם תלויה בפרמטרים רבים: העיצוב הדרוש, סוג הבלונים, קושי ההתקנה, כמות הבלונים המותקים, וכמובן החברה שעובדים מולה. חברות רבות יציעו מחירים זולים אך צריך להבין ממה המחיר נובע. האם זה כי לחברה אין ביטוח מתאים? האם מדובר בחברה קטנה וחסרת ניסיון? שאלות שחשוב לשאול כאשר מתעסקים עם התקנות מסובכות. כמובן שלמחיר חשיבות רבה, אך זה לא צריך להיות העיקר בעסקאות שכאלה.