'למי יש יום הולדת'?… לכל אחד מגיע היום שלו, היום בו בקע מן הביצה והוכיח לכולם שעדיין העולם  לא היה מושלם בלעדיו. וכך בכל שנה זכר לכך הוא חוגג יום הולדת ומצפה שהסובבים אותו יתייחסו לנוכחותו ויעניקו לו תשומת לב מפנקת ואישית.

בעל יום ההולדת יושב בביתו ומצפה להתייחסות , אז, נכון, שיחת טלפון אחת הוא קיבל ועוד שוקולד  נחמד, אך לפתע נוקש על דלתו שליח ,הוא פותח אותה ומתגלה לעיניו מחזה משובב , בדיוק לזאת הוא ציפה מתנה בומבסטית של מישהו שיצא מן הכלים כדי לתת לו את ההרגשה הכי אישית שיכל להעניק, משלוח בלונים ליום הולדת -ליותר מזה הוא לא יכל לצפות.

לבלונים יש משהו קסום בעצם נוכחותם זה דבר  מפתיע משמח ומרגש  את בעל יום ההולדת, מתנה שאי אפשר להתעלם ממנה.

כל אחד יכול לדמיין  לעצמו אם לו היתה מחכה הפתעה כזו ביום ההולדת כמו משלוח בלונים  התחושה הנעימה זוחלת מן הלב ומתפשטת לכל הגוף   למראה הבלונים,  הבלונים  משקפים את ההרגשה הזאת צבעוניים וססגוניים , משמחים כל כך , מתבדרים ברוח , ו"עפים מעל עצמם" בדיוק כמו ההרגשה הטובה  'למישהו אכפת ממני , אני חשוב למישהו בעולם' הבלונים מעלים את המורל והמצב רוח. אין ספק שזו מתנה מוצלחת.

קבוצת בלונים היוצרת משמעות כמו זר פרחים היוצר מספר של  גיל הנחגג, השם של החוגג, עוגת יום הולדת טעימה מבלונים , בלונים עם כיתוב 'מזל טוב' , 'עד מאה ועשרים' לא כל כך משנה מה, כל דבר שיוכל להתאים למשלוח בלונים ליום הולדת יעשה את העבודה בשבילכם, את הטעם המתוק של משלוח הבלונים ליום ההולדת שקיבל החבר/ה האח/ות הבן זוג ליום ההולדת אין ספק שיתקשה לשכוח ויכיר לכם תודה על כך.

משלוח בלונים ליום הולדת זו המתנה האולטימטיבית -חשבנו בשבילכם על רעיון למתנה נוכל לעצב לכם אותה רק תזמינו למי שהכי יקר לכם ותדעו שהוא מרגיש אותכם הכי חזק. אין כמו בלונים ליום הולדת משובבים כל לב ונפש,מצב רוח מרומם לחוגג כמו שבאמת מגיע לו.