עיצוב בלונים הינו עולם עשיר, צבעוני ואוורירי המהווה חלק בלתי נפרד משוק עיצובי האירועים. לבלונים אמירה משלהם ושפה עיצובית מיוחדת במינה. הם צבעוניים, עליזים, תופסים את העין, ובעיקר, מזכירים לכל אחד מאתנו את הילד הקטן המתחבא אי שם במסתרי הלב, וכן, עדיין אוהב בלונים…

בלון לכל אחד

מתכננים מסיבת יום הולדת מרשימה, ומרגישים שמשהו חסר? הזמינו מופע בלונים חביב, ואף אחד בסביבה לא יישאר אדיש. בעלות סבירה ובמאמץ אפסי תהפוך מסיבת יום ההולדת של ילדכם לאירוע הכי טוב בעיר. ילדים, כמו ילדים, נדלקים כשבלון מתקרב אליהם, ואם זה בלון בצורת כלב, חתול או ציפור, אז בכלל… אז חסכו לעצמכם זמן יקר וכסף יקר עוד יותר, והזמינו מופע בלונים קצר. לכם יישאר רק לאפות עוגה. ובמחשבה שניה, אולי תעדיפו להסתפק בעוגה מבלונים…

אירועי בלונים

שילוב בלונים בעיצוב אירועים הפך לטרנד עיצובי לוהט, והם מזמן אינם מזוהים רק כקישוט קלאסי לתקרה במסיבות יום הולדת. תוכלו לפגוש בלונים ססגוניים בשלל עיצובים מרהיבים באירועים מגוונים, כמו בר / בת מצווה, ברית / ה, ואפילו בחתונות, כשבכל אירוע הם מותאמים לקו העיצובי הכללי ומתכתבים אתו הן בקשת הצבעים והן בסגנון העיצוב.

בלון לעסקים

באחרונה, עמדו גם פרסומאים ומקדמי מכירות על כוחו של הבלון, והוא הופך, לאט אבל בטוח, לחלק אינטגרלי מכל אירוע שיווק או השקה. בלונים יפים מושכים את תשומת ליבו של כל אורח ממוצע, וככאלה הם מהווים משטח אסטרטגי להדפסת מסרים שיווקיים וסלוגנים לצורכי קידום עסקי. מעבר לכך, עיצובי בלונים מהודרים משווים לכל אירוע עסקי אווירה אלגנטית ויוקרתית, וזאת בעלות נמוכה ביחס לפתרונות עיצוביים אחרים.

בלונים ואווירה

מי לא אוהב בלונים? החיבה הקולקטיבית לבלונים הופכת אותם למעצבי אווירה מופלאים. יוזמים ערב חברה המפגיש את העובדים מכל מחלקות החברה, ומעוניינים ליצור תחושת ליכוד ואווירה פטריוטית? יוזמים מפגש משפחתי מורחב ומעוניינים ליצור אווירה חמה ותחושת משפחתיות בין כל ענפי המשפחה שלא ממש מכירים מדי מקרוב? שלבו בלונים בצבעים מתאימים ובעיצוב תואם ותיהנו מכל רגע.