אין אין אין חגיגה, בלי בלי בלי עוגה. נכון מאוד, אבל גם אין חגיגה בלי בלונים. אחד האלמנטים החשובים של כל מסיבה או אירוע שמחות הם בלונים. בעזרת בלונים ניתן לקשט כל מקום ולתלות אותם. בלונים בשלל צבעים מעניקים אווירה שמחה למקום. בלונים קיימים במגוון רחב של צבעים וצורות אפילו קיימים מקצוענים שיודעים ליצור צורות שונות מהבלון עצמו. פתרון עוד יותר מעניין ויצירתי לאירועים ושמחות הוא הדפסה על בלונים. הדפסה על בלונים היא לקיחה של משפט, מילה, שם, צורה או תמונה והעברתם לבלון.

הדפסה על בלונים טאץ' אישי לחגיגה

לכל אדם יש שם. כאשר חוגגים יום הולדת של מישהו, בר מצווה, בת מצווה או חתונה חשוב שיהיה הטאץ' והאזכור האישי. מה טוב מלהדפיס את שמות החוגג על בלונים? ניתן להדפיס את שם האירוע, שם החוגג, גיל היום הולדת ואלו רק מספר דוגמאות. הדפסה על בלונים גם מקורית ומפתיעה. תפתיעו את החבר, ידיד, בן זוג עם בלונים אישיים עם שמו, ההצלחה מובטחת

הדפסה על בלונים לוקחת שניות

בעולם של היום הכל חייב לרוץ ולתקתק, אדם ממהר לעבודה, ממהר מהעבודה הביתה, ממהר ללכת לישון ומקדים להתעורר. זמן זהו משאב חשוב והיחיד שלא ניתן להשיבו. אם חשבתם שהדפסה על בלונים זהו תהליך ארוך ומסורבל טעיתם. הדפסה על בלונים לוקחת שניות, מכונות מתוחכמות מדפיסות את הכיתוב על הבלון והוא מוכן לניפוח. טכנולוגיית ההדפסה מתקדמת ומהירה והיא לא תגרום לכם לחכות.

איך מדפיסים

הדפסה על בלונים נעשית בעזרת מכונות ומכשור מיוחד שבתוך שניות מעביר את הכיתוב הרצוי על הבלון. ניתן להדפיס שמות, תמונות, מספרים צורות ועוד. ההדפסה לוקחת שניות וכל מה שנשאר הוא לנפח את הבלון ולתלות.

הדפסה על בלונים מחירים

 מחיר להדפסה על בלון נע בין 40 אג' לשקל לבלון מודפס, תלוי בכמות שמזמינים. אם מזמינים כמות גדולה לאירוע גדול תינתן אף הנחה גדולה יותר וצריך לתאם מראש. בד"כ המינימום להדפסה הוא מאה בלונים.