עיצוב וסידור בלונים לברית- איך לעשות את זה נכון


נולד לכם בן מקסים ובעוד שמונה ימים תחגגו לו את טקס הברית. כנראה רק חזרתם הביתה ואתם עוד מתאוששים, אך במהלך השבוע הזה עליכם לארגן אולם אירועים לאירוע, להעביר הזמנות וגם לדאוג לעיצוב האולם. אחד מהעיצובים הנפוצים ביותר בברית הוא לקשט את השולחנות עם בלונים. במאמר זה אנו ניתן לכם מספר טיפים חשובים בעת עיצוב וסידור בלונים לברית.

אילו אפשרויות של עיצובי בלונים קיימים?

כאשר פונים לבלונאי עבור סידור בלונים לברית, הוא יוכל להראות לכם תמונות מעיצובים שעשה בעבר. בדרך כלל עיצוב הבלונים לברית יכלול בלונים עבור מרכזי השולחן וקשת בלונים או עמודי בלונים בכניסה לארוע. את מרכזי השולחן תוכלו לבחור בצורת עגלה, מוצצים וכל מיני אפשרויות נחמדות מאוד אשר מאפיינות את טקס הברית. בנושא של קשתות בלונים  בחירת העיצובים הרבה יותר מגוונת. יש קשתות אשר בהן יש שורת בלונים אחת ויש כאלו שבהן יש מספר קשתות מחוברות אשר יוצרות קשת עבה מאוד. כמו כן, הסידור עצמו יכול להיות גם הוא בעיצובים שונים והוא תלוי במקצועיות של הבלונאי.

טיפ מספר אחד – עשו סקירת בעלי מקצוע באינטרנט

מעצבי בלונים וחברות לעיצוב בלונים יש המון, אבל בלונאים מקצועיים יש מעט. מומלץ מאוד לעשות סקירה אינטרנטית, לראות בלונאים מומלצים ובאתרים שלהם לראות כבר מהשלב הזה עיצובים שמעניינים אתכם. הסקירה הזו שתעשו תעזור לכם להבין מהו העיצוב שאתם הכי אוהבים ולמקד אתכם בבחירה.

טיפ מספר שתיים – עשו השוואת מחירים

בלונאים מפרסמים באתרים שלהם גם מחירים. תוכלו בקלות לראות עיצובים דומים ובמחירים שונים, כך שתוכלו למצוא את הבלונאי שמתאים לתקציב שלכם די בקלות. בגלל שכל תכנון הברית נעשה במהירות עליכם לבדוק מחירים בצורה הכי מהירה שיכולה להיות ולכן השוואת מחירים באינטרנט תהיה האפשרות הכי טובה עבורכם. 

טיפ מספר שלוש – בידקו המלצות

בידקו שאיש המקצוע הוא אמין, כזה שמגיע בזמן ולא יאכזב אתכם בעת העיצוב. דאגו לכך שהוא ידע מתי מתחילה הברית וודאו שהוא מגיע לפחות שעתיים לפני. כמו כן, שאלו כבר בטלפון, כמה זמן הבלונים מחזיקים ונראים טוב בעיצובם. לרוב בלוני הליום איכותיים נדארים לפחות 24 שעות.

טיפ רביעי – בידקו המלצות מהאולם

אולמות אירועים מודעים לכך שאירוע הברית מתוכנן במהירות ולכן יש ברשותם המלצות לבעלי מקצוע שתזדקקו להם. לדוגמא צלמים, דיג'י וגם בלונאים. תוכלו לקבל מהם המלצות, לראות את האתרים של בעלי המקצוע המומלצים ולפנות אליהם בהתאם. לפעמים אין סיבה לחפש המון בעלי מקצוע, אפשר לקבל המלצות נהדרות באולם האירועים שבחרתם עבור הברית.

טיפ חמישי – הכינו בלונאי מועדף מראש

כבר לפני הלידה, כמו שמתכוננים עבור התינוק החדש, תוכלו לחפש בעלי מקצוע פוטנציאליים עבורכם ולהשתמש ברשימה שהכנתם מבעוד מועד לאחר הלידה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *